Bakırcı YapıBakırcı Yapı

TALEP FORMU

Vizyonumuz

Geleceği İnşaa Ediyoruz!

Marka olarak öncelikli vizyonumuz; değişime yön veren marka olmaktır. Gelişen ve değişen dünyayı takip ederek sadece dünün ya da bugünün değil, geleceğin markası olmak adına yaşam alanları oluşturmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Tıpkı geçmişte olduğu gibi gelecekte de deneyimlerimizi başarılarımızla harmanlayarak geleceğin projelerine imza atacak, markamızın adını güvenle perçinleyerek en üst sıralara taşıyacağız.

Misyonumuz

35 Yıllık Tecrübelerimizle Bizi Biz Yapan Değerlerimiz...

Bakırcı Yapı olarak öncelikli misyonumuz; attığımız her adımda güven kelimesinin çerçevesinde hareket ederek yenilikçi ve konforlu yaşam alanları oluşturmaktır. İhtiyaçları önceden görerek müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmak, bunu yaparken de kendimizi sürekli geliştirmek her zaman önceliklerimiz arasındadır.

YÖNETİM KURULU

Kalite Politikamız

Kalitenin sadece malzemelerle olmadığını, güvenliğin de kalite kapsamında olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden şirket politikalarımız içinde en önemli başlıklardan biri olan sağlık ve güvenlik konusu eksiksiz şekilde sağlanmaktadır.İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikalarına sahip olmamız dışında tüm çalışanlarımıza iş güvenliği ve sağlığı konusunda tüm eğitimleri veriyor, çalıştığımız firmalara da bu konudaki hassasiyetimizi belirtiyoruz.Tüm çalışmalarımızda hayatı ve varlığı korumak adına güven konusunda iyileştirmeler yapıyor, bu konudaki çalışmalarımızda da kendimizi sürekli yeniliyoruz.

kalitepolitikası