Bakırcı YapıBakırcı Yapı

TALEP FORMU

Hakkımızda

Bakırcı Yapı Çağıyla Yarışıyor!

İnşaat sektörüne ilk adımını 1981 yılında atan Bakırcı Yapı, 30 yılı geçkin süredir kaliteli üretim, satış öncesi ve sonrası koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda ev sahibi yaptığı binlerce ailenin güvenini kazanmıştır.

İnsana ve doğaya saygıyı prensip edinen Bakırcı Yapı; sağlık, bilişim, gıda ve denizcilik sektörlerinde de söz sahibi olan SAĞLAM ŞİRKETLER GRUBU’NUN bir üyesi olarak, güvenle ve inançla çalışmaya devam etmektedir.

İmza attığı bütün projelerde, üretimin ve hizmetin her aşamasında hatasızlık ilkesi ile çalışan Bakırcı Yapı, her zaman profesyonellerle çalışmanın vermiş olduğu güven, güçlü yönetim kadrosu ve insana hizmet anlayışı ile kendisine güvenen ve inanan herkese hep daha iyisini verebilmek için durmadan çalışmaktadır.

Kendinizi, yatırımınızı ve geleceğinizi güvenceye almak öncelikli hakkınızdır. Değerlerinizi kendi değerleriyle bir bütün olarak sayan Bakırcı Yapı olarak bizler, tercih etme ve güven duyma ayrıcalığıyla sizlere hizmet sunuyoruz.

Güven
Güven kelimesini bir kelime olarak değil, değerler bütünü olarak görüyor, bu inancın sarsılmaması için dikkatle çalışıyoruz.
İşbirliği Olanakları
Kazanmak kadar kazandırmayı da ilke edinen markamız ve ailemiz, sizlerle çalışmanın keyfini kazanca dönüştürüyor.
Doğaya Saygı
İmza attığımız tüm projelerimizde çevreci ürünleri tercih ediyor, geçmişin güzelliklerini geleceğe aktarmak için dikkat ediyoruz.
Çalışma Arzusu
Tüm çalışmalarımızda artan bir heyecan ve çalışma isteğini gösteriyor ve yaptığımız her çalışmalarda kendimizle yarışıyoruz.
Köklü Marka
Geçmişin kalemiyle geleceğe imza atıyoruz. Güveninize, yatırımınıza ve yaşamınıza prestijli bir dokunuş yapıyoruz.
Hizmet Anlayışı
Kemikleşen hizmetleri bir kenara bırakıp vizyonu olan projeleri tasarlıyor, ihtiyaçlar doğrultusunda yaşam alanları oluşturuyoruz.